Hírek‎ > ‎

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben

Péter Erben, 2014. júl. 4. 22:23   [ 2014. júl. 4. 22:24 frissítve ]

Varga Tamás Matematika Verseny

Országos döntőben:

31.  Formanek Balázs  7.C
52.  Gáll Péter   7.C

16.  Bencze Tamás   8.C
41.  Hegedűs Marcell  8.C
44.  Galovics Gábor  8.C
51.  Flóhr Bence   8.C

Kalmár László Matematika Verseny

Országos döntőben:

5.  Bencze Tamás   8.C
13.  Galovics Gábor  8.C

Kenguru Matematika Tesztverseny

Országos:

1. Simon Péter   12.C
6. Forrás Bence   12.C
7. Schwarcz Tamás  11.C
9. Bognár Máté   11.C
15. Hornák Bence   10.C
16. Tóth Sebestyén  10.C
18. Czövek Márton  12.C
21. Formanek András  11.C
23. Erdős Zoltán   10.C
24. Hevesi Bence   11.C
25. Botlik Judit   10.C

Arany Dániel Matematika Verseny

Országos döntőben:

19. Fónai Martin   10.C
26. Botlik Judit   10.C

OKTV

III. kategória, döntő

8. Simon Péter   12.C
11. Forrás Bence   12.C
17. Bognár Máté   11.C
24. Schwarcz Tamás  11.C

ABACUS pontverseny

7.  Szendi Ágoston  7.C
42. Barta Gergely   7.C
18. Hülvely Alina   8.C
30. Hegedűs Marcell  8.C
31. Nagy Viktor   8.C
43. Nanys Patrik   8.C
48. Bácskai Zsombor  8.C

KöMaL pontverseny (áprilisi állás)

A pontverseny

3. Simon Péter   12.C
17. Forrás Bence   12.C

B pontverseny

16. Bencze Tamás   8.C
18. Zsakó Ágnes   10.C
4. Schwarcz Tamás  11.C
12. Katona Dániel   11.C
2. Forrás Bence   12.C

C pontverseny

3. Zsakó Ágnes   10.C
11. Botlik Judit   10.C

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

3. díj Molnár Roland  9.C
1. díj Hornák Bence   10.C
3. díj Schwarcz Tamás  11.C
1. díj Forrás Bence   12.C
1. díj Simon Péter   12.C

Middle European Mathematical Olympiad

Ezüstérem Simon Péter  12. C

Bolyai csapatverseny

Döntős:
Kovács Máté, Kun András, Szendi Ágoston, Verő Anna 7. C
Földi Anna, Hegedűs Marcell, Keresztes Zsófia, Leitner Gréta 8.C

Medve matekverseny

Országos döntő:
3.  Bognár Máté, Katona Dániel, Schwarcz Tamás 11. C

Matematika Határok Nélkül

I. kategória
11. 9.B osztály

II. kategória
8. 9.D osztály